NAJNOWSZE POSTY

[3]

Polecam

Współpracujące strony


Wiktor Baron Photography - Fotografia górska i krajobrazowa w obiektywie Wiktora Barona. Galerie zdjęć z Karpat i Sudetów oraz innych zakątków Europy.

Into The Shadows - Opuszczone miejsca, podróże po świecie i Polsce, sztuka cyfrowa. Zbiór wiedzy o Urban Exploration: opuszczone miejsca w Polsce, w Europie i na świecie.

Opuszczone miejsca - Strona poświęcona tematyce miejsc opuszczonych i zapomnianych. Opuszczone kamienice, fabryki...


Opuszczone miejsca w Warszawie - Blog o tematyce postindustrialnej, interesujesz się urbexem wejdź i sprawdź opuszczone miejsca w Warszawie.

RavenFotoamator - Fotografia amatorska. Zdjęcia dokumentalne, przyrodnicze, kolejowe i inne. Śpieszmy się fotografować - kadry tak szybko się zmieniają...


Polecam Polecam Reviewed by Michał Jankowski on listopada 07, 2016 Rating: 5

Brak komentarzy:

Michał Jankowski

Image Link [https://4.bp.blogspot.com/-OH3pXm5fpwg/WYMx_IrRMgI/AAAAAAAADt8/MX0YKPLEcrckljTaUKBQX3vxziYhMLK_wCLcBGAs/s1600/foto.jpg] Author Name [Michał Jankowski] Author Description [Cześć, jestem Michał interesuję się fotografią, moje zdjęcia ukazują najczęściej Warszawę i opuszczone miejsca...] Twitter Username [You username Here] Facebook Username [michalgaleriazdjecfoto] GPlus Username [You username Here] Pinterest Username [You username Here] Instagram Username [michal.jankowski.fotografia]